בטון דקורטיבי

בטון דקורטיבי צבעוני

בטון דקורטיבי צבעוני הינו הבחירה המתאימה לשטחי חוץ, גינות, משטחי הליכה ועוד. תערובת הבטון הייחודית, והיישום המוקפד של טכנוקריט (1992) בע"מ, מבטיחים משטח עמיד, יציב ויפה לאורך שנים.

סוג זה של בטון מתייחס לשימוש עיצובי בבטון, והוא מבוסס על הוספת פיגמנטים של צבע לתערובת הבטון, ולא מדובר בצביעה של משטח קיים. כלומר, זו לא שכבת צבע על פני שטחו העליון של הבטון בלבד, אלא ממש שכבת צבע הנמצאת בכל נפח החומר. הודות לכך, גם אם ייגרמו למשטח שחיקה או פגמים, הצבע עדיין יישמר. כמו כן, ניתן להשתמש גם בפתרון מיקרוטופינג (שהוא בעובי מילימטרים בודדים) כסוג של בטון דקורטיבי. בדרך כלל, הבטון מוכר לנו רק כחומר תשתית, שאינו נאה במיוחד, אך יחד עם זאת, כאן הדגש הוא אסתטי, ולא רק פונקציונאלי מבני. כיצד זה מתבטא בפועל?

בטון דקורטיבי: לקבל כל מראה שתרצו 

אין צורך להסתפק רק בצבע האפור הבסיסי של הבטון או במראה המחוספס האופייני לו, אלא ניתן להשיג כל צבע וכל גימור מעודן שתרצו, מסוגים שונים, בשימוש בבטון מסוג זה. הבטון כשלעצמו, הוא חומר רב אפשרויות מבחינת השימוש, וקל ליצור איתו משטחים, המשתלבים בכל עיצוב שתרצו. כמו כן, אין לו את המגבלות של מרצפות מוכנות, שהן בעלות צורה ומראה קבועים מראש, ובמקום זאת, ניתן לעצב את משטח הבטון בכל אופן בו מעוניינים, עם חלוקה של פני המשטח באופן אמנותי למדי.

בטון מסוג זה אפילו לוקח צעד אחד קדימה הודות לשילוב היבט הצבעים והגוונים. תערובת הבטון יכולה להפיק בעזרת טכניקה זו כל צבע שרוצים, וכך גם לגבי גוונים. ניתן למשל לבחור בגוון בהיר יותר במטרה לדחות יותר מקרינת השמש, וזאת במטרה להבטיח שהמשטח יתחמם פחות. התוצאה היא, שניתן ליישם זאת תוך התאמה מלאה לדרישות האישיות שלכם, כולל תכנונים יוצאי דופן של אדריכלים ומעצבי פנים רבי מעוף. בין אם הם מחפשים פתרון שמרני או דווקא אפקט ויזואלי יוצא דופן, בטון דקורטיבי עשוי בהחלט להיות התשובה לכך.

מספר נקודות חשובות

חשוב ומעניין לדעת גם את הנקודות הבאות לגבי בטון דקורטיבי:

1. יכולת כיסוי משטחים: בטון מסוג זה מסייע לכסות באופן יסודי מגוון סוגי משטחים בכל צורה וגודל. התוצר המתקבל הוא משטח בטון דקורטיבי חזק ואיכותי. 

2. פתרון מהיר לשימוש: ניתן ליישם פתרונות אלו באופן די מהיר, כולל יכולת פילוס עצמי של התערובת.

3. לא יקר: תוספת הצבע לתערובת הבטון לא צריכה להתבטא בתוספת מחיר משמעותית, וכך גם לגבי יישום החומר בשטח. כמו כן, פירושה של העמידות שהזכרנו קודם לכן היא שיהיה לאורך השנים

פחות צורך בתחזוקה של המשטח, ביצוע תיקונים בו או החלפה שלו. זוהי נקודה חשובה מאוד וכדאי לשים לב במידה וחשוב לכם לבצע שימוש חכם בכספכם.

אנו מספקים מגוון שירותים נוספים, ביניהם שירותי התקנת רצפת טרצו במגוון עיצובים לבחירתכם.

TOP