בטון מתפלס

סדרת מוצרי מדהקריט ™

בטון מתפלס - מדהקריט ™

חברת טכנוקריט (1992) בע"מ פיתחה פורמולה ייחודית לסדרת מוצרי מדהקריט™, המהווים בטון מתפלס ומתאימים לסוג האלמנט ולמטרה לה הוא נועד. מדהקריט™ מורכב ממוספים כימיים מיוחדים, צמנט ותוספת של סיבי ניילון המקנים עמידות טובה בפני סדיקה משנית. מדהקריט™ מיועד לפילוס משטחי בטון והחלקת פניהם כתשתית לריצוף, שטיחים, פרקט, PVC ועוד. מדהקריט™ מיושם במבני ציבור, משרדים, קניונים, בתי מגורים ועוד וכן ניתן לשלבו עם מערכות לבידוד אקוסטי. ייצור תערובות הבטון של מדהקריט™ מתבצע במפעלים מודרניים וממוחשבים, תוך הקפדה על אבטחת איכות וקדמה טכנולוגית. הכנת השטח ע"י צוותי העבודה של חברתנו באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם מבטיחה קבלת משטח מפולס ומוכן לכל חיפוי.

בטון מתפלס, מהו?

בטון מתפלס משמש כפתרון נהדר בשלבי הגמר של הקמת מבנים. בטון מסוג זה עשוי להיות שלב מקדים ליישום של חיפויים כמו שטיחים, פרקטים וכדומה. האם מדובר בהכנה לחיפוי אחר? כמובן, שאופן ביצוע העבודה והיישום יהיו בהתאם לבחירה ולהחלטה של הלקוח.

בטון מתפלס מעצמו, איך זה עובד?

בטון מתפלס מעצמו הינו חומר גלם מיוחד המאפשר התפלסות ויישום אחיד על הרצפה, כאשר צוות העובדים אחראי על יישור הבטון ועל יצירת משטח אחיד וחלק ככל האפשר. יש לציין, כי  סוג זה של בטון דומה במהותו לחומר נוסף בשם מדה מתפלסת. שני החומרים הללו מספקים מענה דומה המאפשר ליצור משטח אחיד וחלק מאוד באמצעות חומר מתפלס המוביל ליצירת משטח חלק במיוחד. יחד עם זאת, יש הבדלים בין שני החומרים הללו, ובהתאם לצורך ולמטרת ביצוע העבודה יומלץ לכם על המענה המתאים ביותר.

בטון מתפלס מחיר

אחד המרכיבים המשפיעים על קבלת ההחלטות שלנו לפני כל הזמנת עבודה או שירות הוא המחיר. חשוב לנו לקבל הצעות מחיר, ולבדוק אם ההצעות מתאימות לתקציב שלנו. גם בהקשר שלנו חשוב לדעת מהו בטון מתפלס מחיר משתלם. נציין, כי המחיר תלוי במרכיבים שונים: 

גודל השטח הרצוי: ככל שהשטח רחב וגדול יותר, או מורכב ודורש עבודה מורכבת יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

מקצועיות וניסיון החברה: אין דומה מחיר של חברה מתחילה למחירים של חברה ותיקה ומומלצת בענף. תמיד נכון לקבל הצעות מחיר ממספר גורמים כדי לדעת מהם המחירים המקובלים בענף, ובהתאם לכך לבחור את השירות המתאים לכם מבחינת המחיר ומבחינת גורמים אחרים.

מבחר פתרונות להשגת משטח חלק ועכשווי

בטון מתפלס הוא אחד הפתרונות המומלצים בתחום יישום משטח חלק ואחיד כהכנה לחומר גמר. כיום, מוכרים פתרונות נוספים כמו מיקרוטופינג בטון וכן בטון מוחלק. לכל אחד מפתרונות אלו מאפיינים אחרים והתאמה למטרות אחרות. התאמה אופטימלית לצורך ולנתונים של הפרוייקט מגבירה את הסיכויים לשביעות רצון. 

המלצה של איש מקצוע ליישום 

החלטתם ליישם בטון מתפלס? חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע המכיר היטב את הענף ואת החלופות השונות. כך, תוכלו לקבל המלצה חמה בדבר החיפוי הנכון והמתאים לכם. האם עדיף רצפת אפוקסי? או בטון מוחלק? מהו הפתרון הרצוי והנכון ביותר עבור המבנה אותו אתם בונים או משפצים כעת? מאיזה פתרון תהיו מרוצים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך? כל אלו הן שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם במטרה להתאים את הפתרון לצרכים שלכם.

 

TOP