ציפויים

פולימריים וצמנטים מהירי ייבוש חוסכים זמן וכסף

ציפוי אפוקסי מהיר ייבוש MALTA RAPIDA

מערכת ציפוי MALTA RAPIDA מורכבת משרפים פולימרים מתקדמים, 100% מוצקים, שפותחו ע"י חברת NORD RESINE איטליה לפני יותר משלושה עשורים ונמצאו כיעילים ועמידים במיוחד כציפוי לרצפות בטון. המערכת מיועדת לשימוש על גבי רצפות בטון בתעשיה, במעבדות, חדרים נקיים, חנויות, אזורי מסחר, חניונים ועוד. המערכת עומדת בתקנים אירופאים ואמריקאים.
מלבד עמידותו הכימית והמכאנית הגבוהה, ההופכת אותו לחומר מגן איכותי מאוד, ציפוי אפוקסי זה הנו בנוסף גם:
אטום לכל סוגי הנוזלים.
מונע החלקה. הציפוי עשוי כאמור מחומרי פולימר סינתטיים שהרכבם המדויק נקבע בהתאם לשימוש העתידי של המשטח המיועד לציפוי.
משטח המשמש להעמסה ופריקת סחורה שונה מזה המשמש בעיקר הולכי רגל. מכיוון שהציפוי משמש בעיקר משטחים מסחריים ותעשייתים נלקחים בחשבון החומרים הכימיים שיבואו איתו במגע, חומרי ניקוי, שמנים או חומצות.
כדי למנוע את הנזקים של חדירת חומרים רעילים אלו למי התהום יש גם דרישה הולכת וגוברת של המשרד לאיכות הסביבה וגופים רגולטוריים אחרים העוסקים בתחום להשתמש בציפוי מסוג זה.

התהליך

תהליך הפילמור (צילוב) של ציפוי אפוקסי הינו ריאקציה כימית, דבר המאפשר בקרה תוך כדי היישום.
יש להקפיד במיוחד על הכנת השטח ע"י מכונות ליטוש יהלום כבדות ואיכותיות מכיוון שללא הכנה נאותה, מערכת הציפוי וגם הטובה ביותר, תיכשל. בנוסף, על המשטח להיות נקי, יבש, אחיד ויציב.
יישום מערכת MALTA RAPIDA עשוי להצטמצם ליום עבודה אחד (בהשוואה למערכות אפוקסי סטנדרטי שיישומן נמשך עד שלושה ימים) כאשר ביום למחרת ניתן לרוב לחזור לתפקוד מלא.

TOP