בטון מוחלק

בטון מוחלק זה ®Nuvolato

רצפות בטון מוחלק כגמר הן הלהיט החם בשנים האחרונות ותופסות תאוצה במגזרים השונים - הפרטי, המסחרי והציבורי. איכות רצפת הבטון המוחלק נקבעת עפ"י תערובת הבטון המאופיינת מראש, אופן יציקת הבטון וכן עפ"י רמת הגימור התלויה בידיים העובדות. במקרים מסויימים ומשיקולים שונים, נוצקת ראשית רצפה קונסטרוקטיבית אשר אינה מיועדת להיות הגמר אלא התשתית ליציקה הנוספת. במקרים בהם אין אילוצים אחרים, תהיה הרצפה הקונסטרוקטיבית גם רצפת הגמר המוחלקת.

טכנוקריט (1992) בע"מ מייבאת את המוספים וחומרי הגמר כדי ליצור את המוצר המושלם לבחירת האדריכל והלקוח.

בטון מוחלק: שילוב מראה יוקרתי עם חיסכון בעלויות

אנשים המעוניינים לבצע ריצוף פנים עם מראה יוקרתי וחדיש בוחרים באופציה של בטון מוחלק. מה זה אומר? מה ההבדל בינו לבין בטון רגיל? האם הוא מתאים לבתים פרטיים? מה בנוגע לצבעים? בכתבה זו נענה על שאלות אלו ועוד.

מה זה בטון מוחלק?

מדובר למעשה בשיטת החלקת בטון טרי, אותו יוצקים על רצפה שלד המבנה. רצפה מסוג זה עוברת תהליכי החלקה ודחיסה חוזרים ונשנים באמצעות מכשיר הנקרא הליקופטר. בכל פעם ששכבת הבטון עוברת החלקה, הבטון נדחס, נעשה צפוף, קשיח וחלק יותר.

מה ההבדל בין רצפת בטון מוחלק לבין רצפה מבטון רגיל?

בטון מוחלק הוא למעשה בטון המורכב מתערובת ייעודית, אשר מקבל גימור אסתטי במיוחד באמצעות טכניקת ההחלקה תוך שמירה על כל יתרונות הבטון ויותר מכך. הבטון המוחלק יכול להיות בגוון אפור טבעי או צבעוני ע"פ מניפת צבעים נרחבת. יש אפשרות להחדיר לבטון פיגמנט גם לאחר התמצקותו ואשפרתו. לרוב תתבצע שכבת סילר להגנה מהכתמת השטח.  

בטון מוחלק לבית: האם זה מתאים? ומהם השימושים הנוספים?

מבנים פרטיים כגון וילות ובתים צמודי קרקע אחרים משתמשים בטכניקה זו של גימור הבטון, וכפי שאמרנו בפסקת הפתיחה, זה מיועד בעיקר עבור אלו המחפשים עיצוב יוקרתי. יחד עם זאת, לרוב ניתן למצוא אותו במבנים ציבוריים או מסחריים, וזאת עקב העובדה כי מלבד האפשרות למראה יוקרתי או פשוט, הוא מהווה פתרון פרקטי עבור מבנים תעשייתיים, מסחריים ועסקיים. הסיבה לכך היא כי בטון מוחלק מתאים למבנים בעלי תנועה רבה של אנשים, כיוון שהוא מאפשר לחסוך בעלויות הניקיון והתחזוקה מבלי להתפשר על מראה יוקרתי, חדיש וחדשני. בטון מסוג זה משמש מחסנים, אולמות אירועים, מפעלי הייטק, חברות תרופות, משרדים ועוד.

באילו גוונים יותר להשתמש בשביל בטון מוחלק?

גוונים רבים של צבעים מוצעים בשוק, וכל אחד מהם יכול להיות המתאים ביותר לעיצוב בחלל הבית, המבנה התעשייתי או המסחרי, וזה כולל גם מדרגות, שבילים ועוד. אנו מאפשרים לבחור גוונים הנראים טבעיים במרקם, במראה ובמגע שלהם.

מדוע לבחור לבצע בטון ברמת גימור זו?

זוהי הבחירה הנכונה כיוון שמדובר בחומר נוח לשימוש וקל לניקוי, ובנוסף ליתרונות התחזוקה והתפעול השוטף תקבלו גם מראה יוקרתי. בטון מוחלק מתאפיין במגוון רחב של שימושים, עמידות גבוהה, מחירים נוחים ורמת בטיחות גבוהה, ומהווה פעמים רבות את הפתרון הנבחר עבור מפעלים, עסקים או חנויות.

בטון לתעשייה: המוצר האידיאלי

בסופו של דבר, בעל עסק מחפש רצפת בטון אמינה ועמידה לעסק, בין אם מדובר על בעל מפעל, חנות, מבנה משרדי או מבנה תעשייתי אחר. עמידות הבטון מתקיימת לאורך שנים, והיא בעלת רלוונטיות גם לתנאי אקלים ורטיבות. כמו כן, בטון מסוג זה מעניק בידוד איכותי, ובעזרת תכנון וביצוע נכונים ניתן להימנע מבעיות תחזוקה הקשורות לניקוז, נזילות ורטיבות. מדובר בהשקעה משתלמת, לרבות אפשרות החיסכון בעלויות ניקיון ותחזוקה מבלי להתפשר על מראה יוקרתי.

בטון מוחלק מחיר: משתלם במיוחד

חשוב שתדעו כי בנוסף ליתרונות שציינו קודם לכן, ניתן ליהנות מכל העולמות האפשריים בתחום העיצוב, במחיר זול, וכל זאת מבלי להתפשר על האיכות. אחרי הכל, מדובר על שיטה חדשנית ומודרנית. אנו מציעים בטון מוחלק מחיר למטר הנחשב זול ומשתלם, כיוון שמלבד המראה האסתטי והפונקציונליות, הוא יוכל לחסוך לכם כסף בעתיד.

מדוע לבחור בצוות מקצועי ומיומן?

הסיבה לכך פשוטה: צוות מקצועי ומיומן לביצוע בטון מוחלק, אשר לרשותו שנים רבות של ניסיון, ידע להשתמש במכשירים התעשייתיים בצורה הנכונה במטרה להגיע לרמת דיוק גבוהה ולתזמן את החלקת הבטון. תזמון החלקת הבטון מהווה גורם חשוב כיוון שאם הוא לא יהיה מדוייק, שכבת הבטון תוכל להתייבש ולא יהיה ניתן לבצע את החלקת הבטון.

לסיכום, רצפת הבטון מספקת למבנה מראה יוקרתי, אסתטי, חדיש וחדשני, וזאת בין אם מדובר על בית, מפעל, משרד או כל מבנה תעשייתי או מסחרי אחר. ישנם סוגים רבים של צבעים שתוכלו לבחור בהתאמה עיצובית, ביניהם כאלו בעלי עמידות לאורך שנים, עמידים למים, מעניקים בידוד איכותי ומאפשרים חיסכון בעלויות, ולכן מדובר על השקעה משתלמת.

 

 

בטון מוחלק – שאלות ותשובות

 

 

 

בטון הוא חומר מוכר ושימושי שכולנו פגשנו בעבר ופוגשים אותו גם כיום. יחד עם זאת, אם הבטון המסורתי היווה תשתית המספקת יציבות ושלד למבנה, הגרסה המוחלקת מביאה עמה גם ערך של עיצוב ואסתטיקה. עובדות אלו הופכות אותו לחומר המתאים לביצוע עבודת הגמר. עם בטון מוחלק ניתן לשוות למרחב מראה אסתטי, יוקרתי ונעים מאוד, כל זאת בהתאם לסגנון העיצובי הנבחר ובהתאם לאופי השימוש הצפוי במקום. מבחינה מעשית, הבטון עובר תהליכים של החלקה ודחיסה באמצעות מכשיר בשם הליקופטר, במטרה להשיג שכבה אחידה וחלקה ככל האפשר. כך הרצפה נעשית לאסתטית, חלקה ומתאימה לשימוש בחלק הפנימי של המבנה.

 

 

TOP